Vīna vakars draugiem

Uzdāviniet draugiem dzirkstošus mirkļus un patīkamas sarunas

Iepriekš piesakoties, Jums ir iespēja pavadīt lielisku vakaru kopā ar saviem draugiem, mīļajiem vai darba kolēģiem. Izvēlieties sev tuvāko vīna tematiku un mūsu profesionālie vīnziņi to sagatavos īpaši Jums. Brīvā gaisotnē varēsiet baudīt un atklāt jaunus vīnus, iepazīt to garšu un smaržu nianses, kā arī baudīt vīniem pieskaņotas uzkodas.

Mūsu standarta piedāvājumā 10 personām iekļauts: vīnziņa konsultācija (1,5 stunda), 5 vīnu degustācija, atbilstoši izvēlētajai tēmai, sieru izlase un svaigi cepta maizīte. Cena sākot no 300 eiro. Cena var mainīties, atkarībā no degustācijas tēmas, vai papildinot piedāvājumu ar Jūsu īpašām vēlmēm un mainoties cilvēku skaitam.


Ievads vīna pasaulē

Vīna pasniegšana, degustācijas tehnika, vīna iedalījums, pasniegšanas temperatūra, ražošanas tehnoloģija. Degustācijā: garšā prasmīgi sabalansēta, pēc tradicionālās šampanizācijas metodes darīta maiga spāņu Cava, elegants vācu klasiskais Riesling, delikāts Sauvignon Blanc baltvīns, starptautiski godalgoti un izteiksmīgi sarkanvīni: Tempranillo un Primitivo.

Pieteikuma forma

Atcelt

Klasiskie Eiropas un Jaunās pasaules baltvīni

Degustācijā: elegants, neilgu laiku ozolkoka mucās izturēts Chardonnay, vācu Riesling, maigi pikants un minerāls Grüner Veltliner no Austrijas, aromātisks un vitāls Gavi no Piemontes Itālijā un Jaunzēlandes vīnu lepnums izteiksmīgais un svaigais Sauvignon Blanc.

Pieteikuma forma

Atcelt

Klasiskie Eiropas un Jaunās pasaules sarkanvīni

Degustācijā: izteiksmīgs un piesātināts Čīles sarkanvīns, prasmīgi sabalansēts un starptautisko godalgots Malbec no Argentīnas, klasisks Austrālijas Shiraz, spāņu sarkanvīns Tempranillo, maigs un izsmalcināts klasiskais Pinot Noir no Burgundijas un franču klasiskais Merlot no Bordeaux.

Pieteikuma forma

Atcelt

Dažādu valstu un reģionu dzirkstošie vīni

Degustācijā pēc šampanizācijas metodes darītie vīni: Francijas lepnums šampanietis no Šampaņas , spāņu Cava, Franču Cremant, kā arī Austriešu dzirkstošais vīns, un delikātā Franciacorta no Itālijas.

Pieteikuma forma

Atcelt

Itālijas dažādu reģionu sarkanvīni

Aromātiskā un maigi piesātinātā vīnoga Sangiovese, tradicionālie un pikantie vīni no karstās Sicīlijas, Veneto reģiona lepnums Valpolicella Classico, piesātinātais un nobriedušais Nebbiolo no Piemonte reģiona, izcili sabalansēti sarkanvīni no Toskānas.

Pieteikuma forma

Atcelt

Francijas dzirkstošie vīni, baltvīni un deserta vīni

Degustācijā: īpašs un lieliski sabalansēts Champagne, no Chardonnay gatavots elegants Chablis baltvīns no Burgundijas, Sauvignon Blanc baltvīns, slavenais Gewürtztraminer un klasisks franču deserta vīns.

Pieteikuma forma

Atcelt