Vīna vakars draugiem

Uzdāviniet draugiem dzirkstošus mirkļus un patīkamas sarunas

Iepriekš piesakoties, Jums ir iespēja pavadīt lielisku vakaru kopā ar saviem draugiem, mīļajiem vai darba kolēģiem. Izvēlieties sev tuvāko vīna tematiku un mūsu profesionālie vīnziņi to sagatavos īpaši Jums. Brīvā gaisotnē varēsiet baudīt un atklāt jaunus vīnus, iepazīt to garšu un smaržu nianses, kā arī baudīt vīniem pieskaņotas uzkodas bārā vai vakariņas Vīna Studijas restorānā.

Mūsu standarta piedāvājumā 10 personām iekļauts: vīnziņa konsultācija (1,5 stunda), 6 vīnu degustācija, atbilstoši izvēlētajai tēmai, sieru izlase un svaigi cepta maizīte. Cena var mainīties, papildinot piedāvājumu ar Jūsu īpašām vēlmēm un mainoties cilvēku skaitam.


lekciju-bildes-01

Ievads vīna pasaulē

Vīna pasniegšana, degustācijas tehnika, vīna iedalījums, pasniegšanas temperatūra, ražošanas tehnoloģija. Degustācijā: garšā prasmīgi sabalansēta, pēc tradicionālās šampanizācijas metodes darīta maiga spāņu Cava, elegants vācu klasiskais Riesling no Reinhesenes reģiona, delikāts Sauvignon Blanc baltvīns no Rueda reģiona Spānijā, starptautiski godalgoti un izteiksmīgi sarkanvīni: Tempranillo no La Rioja reģiona Spānijā un Primitivo no Puglijas reģiona Itālijā.
Cena sākot no: 10 personām 230 €

 

Pieteikuma forma

Atcelt

lekciju-bildes-09

Klasiskie Eiropas un Jaunās pasaules baltvīni

Degustācijā: elegants, neilgu laiku ozolkoka mucās izturēts Čīles Chardonnay, vācu Riesling Classic no Reinhesenes, maigi pikants un minerāls Grüner Veltliner no Austrijas,  aromātisks un vitāls Gavi no Piemontes Itālijā un Jaunzēlandes vīnu lepnums izteiksmīgais un svaigais Sauvignon Blanc.

Cena sākot no:  10 personām 240 €

Pieteikuma forma

Atcelt

lekciju-bildes-05

Klasiskie Eiropas un Jaunās pasaules sarkanvīni

Degustācijā: izteiksmīgs un piesātināts Čīles Carmenere sarkanvīns, prasmīgi sabalansēts un starptautisko godalgots Malbec no Argentīnas,  klasisks Austrālijas Shiraz no Barossa ielejas, spāņu BIO sarkanvīns Tempranillo no Toro reģiona, maigs un izsmalcināts klasiskais Pinot Noir no Burgundijas un franču klasiskais Merlot no Bordeaux.

Cena sākot no: 10 personām 250 €

Pieteikuma forma

Atcelt

JV0C8302

Dažādu valstu un reģionu dzirkstošie vīni

Degustācijā: starptautiski godalgotais Jacquart Champagne no Šampaņas Francijā, pēc šampanizācijas metodes darīti dzirkstošie vīni: spāņu Cava no Katalonijas, Franču Cremant no Luāras ielejas, no Welchsriesling vīnogām darīts Austriešu dzirkstošais, izsmalcināts vācu dzirkstošais Riesling no Saar upes ielejas un delikāta Franciacorta no Lombardijas Itālijā.

Cena sākot no:  10 personām 280 €

Pieteikuma forma

Atcelt

lekciju-bildes-06

Spānijas un Portugāles dažādu reģionu vīni

Degustācijā: lieliski sabalansēts Verdejo baltvīns no Ruedas Spānijā, aromātisks portugāļu baltvīns no klasiskajām vīnogām Antao Vaz, Roupeiro; Spāņu sarkanvīnu sajaukums no Navarra reģiona, piesātināts un nobriedis, starptautiski godalgots Tempranillo sarkanvīns no La Mancha reģiona, izsmalcināts Garnacha sarkanvīns no  Catalayud Spānijā un gadiem izturēts portvīns no Douro upes ielejas Portugālē.
Cena sākot no: 10 personām  250 €

Pieteikuma forma

Atcelt

lekciju-bildes-04

Vācijas un Austrijas dažādu reģionu vīni

Degustācijā: augstvērtīgs austriešu Grüner Veltliner no Kremstal reģiona, lieliski sabalansēts BIO Weissburgunder baltvīns no Rheinhessen reģiona Vācijā, izsmalcināts un starptautiski godalgots austriešu Riesling no Kamptal reģiona, vācu sarkanvīni Lemberger no Württemberg un Sankt Laurent no Rheinhessen reģiona, noslēgumā austriešu  vēlās ražas deserta vīns Grüner Veltliner no Kamptal reģiona.
Cena sākot no:  10 personām  265 €

Pieteikuma forma

Atcelt

lekciju-bildes-02

Itālijas dažādu reģionu sarkanvīni

Aromātiska un maigi piesātināta Sangiovese no Marche reģiona, tradicionālais un pikantais Nero d’Avola no karstās Sicīlijas, Veneto reģiona lepnums Valpolicella Classico, piesātinātais un nobriedušais Nebbiolo no Piemonte reģiona, izcili sabalansēti sarkanvīni no Toskānas – Merlot, Syrah un Sangiovese sajaukums.
Cena sākot no:  10 personām  315 €

Pieteikuma forma

Atcelt

foto 061

Francijas dzirkstošie vīni, baltvīni un deserta vīni

Degustācijā: īpašs un lieliski sabalansēts, starptautiski godalgots Jacquart Champagne, no Chardonnay gatavots elegants Chablis baltvīns no Burgundijas, Sauvignon Blanc baltvīns no Limoux reģiona, Elzasas slavenais Gewürtztraminer un klasisks franču deserta vīns Sauternes.
Cena sākot no:  10 personām  315 €

Pieteikuma forma

Atcelt

IMG_0924

Francijas dažādu reģionu sarkanvīni

Elegants, pēc vairākās paaudzēs mantotām tradīcijām darīts Pinot Noir no Burgundijas, izteiksmīgs un prasmīgi sabalansēts Syrah un prestižais Chateauneuf du Pape no Ronas ielejas, Merlot un Cabernet blendu vīni no Bordeaux reģiona dažādām apelācijām – Grand Cru vīni no Saint Emilion un Medoc reģioniem.

Cena sākot no: 10 personām  290 €

Pieteikuma forma

Atcelt