DATU ATJAUNOŠANA

Atjaunināt Jūsu informāciju

Piekrišana mārketinga aktivitātēm

SIA “VĪNA STUDIJA” informē, ka no 2018.gada 25.maija Latvijā tika piemērota ES Vispārīgā datu aizsardzības regula (General Data Protection Regulation – GDPR), kas ir saistoša visiem uzņēmumiem un organizācijām, kas apstrādā ES pilsoņu datus.
SIA “VĪNA STUDIJA” apstrādā savu klientu personas datus ar mērķi informēt klientus par klientu dienām un citiem īpašiem pastāvīgo klientu pasākumiem. Lai SIA “VĪNA STUDIJA” varētu būt pārliecināta par savu klientu piekrišanu personas datu apstrādei, lūdzam Jūs atkārtoti aizpildīt klienta pieteikuma anketu jebkurā SIA “VĪNA STUDIJA” tirdzniecības vietā vai mājas lapā www.vinastudija.lv. Aizpildot klienta pieteikuma anketu, klients izteiks savu piekrišanu personas datu apstrādei augstāk norādītajam mērķim, kā arī aktualizēs savu kontaktinformāciju.
SIA “VĪNA STUDIJA” arī informē, ka klientu pieteikuma anketu atkārtoti var aizpildīt līdz 2018.gada 31.decembrim. Pēc minētā datuma visi klienta personas dati, kas līdz šim bija iesniegti SIA “VĪNA STUDIJA”, tiks dzēsti un klients vairs nesaņems informāciju no SIA “VĪNA STUDIJA”.
SIA “VĪNA STUDIJA” apliecina, ka veic nepieciešamos pasākumus, lai izpildītu regulas prasības un kā līdz šim nodrošinātu Jūsu personas datu drošību, apstrādi un aizsardzību.


Piekrītu saņemt SIA Vīna Studija jaunumus, informāciju par atlaidēm, bonusiem un citām zīmola Vīna Studijas mārketinga aktivitātēm.
E-pastā
SMS

Jūs jebkurā brīdī varēsiet atteikties no informācijas saņemšanas, klikšķinot uz atrakstīšanās saites e-pasta apakšā vai rakstot mums uz info@vinastudija.lv. Sīkāka informācija par Vīna Studijas privātuma politiku atrodama mūsu mājas lapā. Klikšķinot uz pogas nosūtīt, Jūs apliecināt, ka piekrītat sniegtās informācijas apstrādei pēc šeit apraksītajiem noteikumiem.

Paldies, Jūsu pieteikumu Vīna Studijas Klienta Kartei ir saņemts. Karti varēsiet saņemt Vīna Studijā divu dienu laikā, jautājiet Vīna Studijas darbiniekiem uz vietas.

Ar sveicieniem,
Vīna Studija